Odborné dotazy
+420 602 124 508
Objednávka termínů
+ 420 774 029 019

O nás

Původní firma se od roku 2005 rodila pod taktovkou pana Smažila na menší zahradě v Měšicích, která tvořila firemní základnu. Po malých krůčcích se snažil s pomocí brigádníků rozšiřovat nabídku svých služeb a tím uspokojit nemalé přání zákazníků. Jelikož poptávka po realizacích a údržbě zahrad a areálů stoupala, založil proto se svými společníky p. Ing.Petrem Říhou a p. Petrem Susem v roce 2017 firmu Zahradníci PMP s.r.o.

Hlavní náplní firmy je kompletní realizace a údržba zahrad, zahrnující terénní úpravy, sekání, vertikutaci, postřiky, odborné posouzení stromů a jejich řez, dále také pokládka travních koberců a návrhy závlahy značky Hunter, včetně její realizace.

Jsme firma z větší části samostatná co se týče strojů, dopravy a naši flotilu se snažíme efektivně rozšiřovat a tím naši práci zkvalitnit a urychlit. Naši zaměstnanci jsou absolventi zahradnických škol a záleží nám na tom, aby dokázala zodpovědět všechny vaše všetečné otázky.

Naší vizí je realizace a údržba zahrad, která bude potěchou pro vaše oči a smysly a zároveň bude respektovat zákonitosti přírody a individualitu jednotlivých rostlin.

Co už je realizováno?

Naše reference

Pokládka trávníku
Pokládka trávníku
Bosá stezka Měšice
Bosá stezka Měšice
Park Měšice
Park Měšice
Zahrada u domu
Zahrada u domu
Realizovali jsme přes stovky zahrad a máme řadu spokojených klientů.
Zákaznická linka
+420 774 029 019
Všechny realizace